Wednesday, December 3, 2014

Nelly love

Ordered these beautys some while ago - wanted the comfy black heel, also I really like the fake pony effect on toe part, actually for once I can be guilt free, about not buying leather shoes, I try to avoid them, but sometimes they put leather insole even in shoes which are from syntetic fabric. Got them on sale, unfortunately they are not on sale right now but you can check them out HERE !Anete,
FIF

5 comments:

 1. Ļoti patīk šāda stila, kaut arī manam vīram ne visai, mans brālēns vispār izteicās par tādām neglaimojoši ha ha ha bet mēs tak ģērbjamies savam priekam vai ne

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eee, manam draugam arī šāda tipa kurpes ar kopējo zoli liekas neglītas, tas protams mani neietekmē, bet interesanti ka vīriešiem viņas liekas nesmukas, tad jau visticamāk lielai daļai vīriešu tādas nepatīk, būtu interesanti veikt tādu aptauju par kurpēm vispār, varbūt ka ir jau veikta.:)

   Delete
 2. Hip hip uraaa! Par briniskigiem atradumiem.
  Es nekad ta neesmu ieskatiijusies Nelly. Bus japapeta.
  Gaidu atlaizu laiku. Un mekleju zabacinus ar smailu purngalu, glitu papedi, ne parak zemu, ne parak augstu.
  Esmu visai izveliga perkot, jo liekas tas laiks kad bija trakie soppingi ir garam. Gribu, lai lietas patik un nesajas, bet nevis piegrust skapi un man nav ko vilkt mugura. Loti patik kad blogeriem drebes atkartojas un veidojas jauni looki.

  xoxo Ramona

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā es arī nevaru sagaidīt atlaides, nav jau vairs ilgi, parasti pēc z-svētkiem sākas - tie zābaki kurus nelly.com nopirku ar augsto papēdi un smailu purngalu ir domāti vai nu tikai fotosesijai, vai pasākumam kur vairāk jāsēž nekā jāstaigā, tā kā vispār jāsaka, ka grūti ir atrast tādus zābakus kas ir gan smuki gan ērti, esmu arī joprojām meklējumos.

   Delete
 3. These shoes look great! Would love to wear them ;) xx
  Trend-Mae

  ReplyDelete