Monday, December 1, 2014

Beauty favesHelloooo,

Although my blog is more about fashion & clothing stuff, I really wanted to share with you some beauty products whic for me are the holy grail things. Im actually very into make-up and scincare, and I really enjoy reading other blogs & youtube blogs about beauty, and dicovering some new fab products. In this photo are missing the foundation, concealer and powder, and only because I haven really found " the one", foundation I use is ok, but could be better in longevity.
 • Two palettes, cheek(Lace) & contour(Medium), are from Sleek, and as I dont wear make-up every day, I think these will last me atleast 10 years :D Because they are very pigmented - I know that there is expiration date, and stuff but will see how long actually I will use them, I truly love these both and swear that these are wonderful products. 
 • Gosh eyebrow palette - actually I havent tried other brand similar products but this is great, I used to have their brow liner, and that was perfection, sadly it looks like its discontinued, so I decided to try this palette from Gosh.
 • Maybelline Master precize liquid eyeliner (its felt tip) and Maybelline mascara - both must have producs, cant say nothing bad about them at all.
 • Barry M lipsticsk - well, I rarely use lipsticks every day, but when I do this Barry M is great nude tone, love how it looks in photos, In this particular photo Im using Catrice "Bloody red" C03 shade.
Hope you find it interesting, and maybe found out about some new products, for example the Gosh palette, because I havent seen it in blogs I read.


Anete,
FIF

7 comments:

 1. Loti skaisti... bus jaizmegina barry m luupu kr, eenu pigmenti viniem vienmer patikusi.... un kosas luupas patiik...gosh enas ar kkad bijushas...ir labas... un patiik shaads ieraxts no tavas puses....

  ReplyDelete
 2. Hey!
  I really like your Blog :) Nice Photos! Do you want to support each other
  and follow via GFC? But only if you like my Blog too. Lets stay in touch :)

  Greetings Sophia xx
  www.sophias-fashion.de

  ReplyDelete
 3. These look gorgeous!!

  Please let me know if you would be interested in following eachother on GFC and Bloglovin.Would love to stay in contact.

  Candice | Beauty Candy Loves
  xoxo

  ReplyDelete
 4. Es visu laiku uz to sleek paleti esmu skatijusies, jo ta videja sartuma del, loti patika. Saubijos ka izskatisies uz manis un varbut tapec, ka dusas nebija ko mainit, jo man liekas jau vairak ka gadu lietoju vienu un to pasu bronzeri un vaigu sartumu Clarins. Isteniba tikko aptveru ka man ir iestradajusies sava rutina. Tonalais man ir no Rimmel wake me up, loti patik, jo nav smagnejs, viegls, neko daudz nenoklaj, bet ja vajag to var panakt. Nav matets,kas man patik. Bet nesens draudzins ir highlighter. Sad un tad patik uzlikt. Lupukrasas gan man mainas un ar tam man patik speleties, bet enas loooooti reti lietoju. Vienmer veikala skatos cik skaistas paletes un jaunas kolekcijas, bet paldies dievam izdodas sevi atrunat, jo zinu, ka nelietosu. Tas kas ir pietiek.

  xoxo Ramona

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tas, vidējais vaigi sārtums, man personīgi vismazāk patīk, tā jau viņš tajā paletē izskatās skaisti, bet uzliekot uz sejas, pirmām kārtām viņu praktiski nevar pamanīt, otrām kārtām viņš ir ļoti spīdīgs, ar tādu kā zeltītu nokrāsu pat, es viņu drīzāk izmantotu kā highlighter, man roka vairāk sniedzās tieši pēc oranžā. Par paletēm piekrītu, arī vienmēr priecājos cik tās skaistas, bet lietoju pārsvarā neitrālos toņus, un tāpēc visas tās krāsainās paletes nekad nepirktu - šobrīd gan meklēju kādu kur būtu vairāki gaišie toņi jo tie vienmēr ātri izlietojās, gribās paleti arī no Sleek. Cik izpētīju viņi netestē uz dzīvniekiem, tas ir baigi svarīgi, nolēmu ka turpmāk pirkšu tikai no tādām firmām kas neatbalsta dzīvnieku spīdzināšanu, piemērm Sleek, Gosh, Elf, Lavera, Body Shop, gan jau ir vēl firmas kas netestē, tā kā nav tik traki ar to cruelty-free dekoratīvo kosmētiku.

   Delete