Saturday, November 1, 2014

AWxHM


Yesterday I had opportunity to visit H&M showroom and see the Alexander Wang x H&M collection, which will hit the stores on 6th november. The collection include sports wear, basics wear, outwear and accessories. At first the collection looks very sporty, but there are suprisingly many great everyday and even going out pieces, so its very versatile collection, and because of that I like it.
My favourite part about presentation was the photobooth - I have the photos in my instagram - its just such a great idea!
I will say that Im interested in getting couple things, but I will not stand in line at 6th november, 
I can get to the store only on 7.11, and if there will be left something I want I will be happy . 
Anete,
FIF

7 comments:

 1. Vo vo, man gluzi tapat...masu histerijas man traucee...kaa var uzburt tik kko jociigu un sadarit taa lai cilveki stavetu rindaas....butu logiski ja sarazotu pietiekami....shodien pat nopirku ebay mmm for hm topinu, jo redz toreiz viss bij izkerts, bet tak pircejam nemaz nevajadzeja, jo nopirku jaunu ar visaam blitkaam.... par wang - patiik josta un kkaads sporta tops...par parejo maz interese....un ebay jau var nopirkt un slaveniibas staigaa...shitaa padarishana nepatiik...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tās lietas ko pārdod ebay, noteikti ir tās kuras pēc skates NY varēja iegādāties tur, un cilvēki jau atrod kā piepelnīties :) Nezinu kādēļ viņi šīs kolekcijas taisa limited edition, dorši vien jau tādēļ ka tur tomēr pirkstu pielicis dizainers, un ja jau visiem pietiktu, tad jau vairs nebūtu nekas īpašs :) Bet esmu dzirdējusi ka arī citas H&M lietas tiek ražotas salīdzinoši mazās tirāžās, salīdzinot piemēram ar viņu basic līniju, un tas jau laikam nav nemaz slikti, jo mazāka tirāža jo mazāka iespēja ka kāds nāks pretī tieši tādā pašā mētelī, vai biksēs..bet vispār par šo jau varētu ļoti gari diskutēt.

   Delete
  2. ahā piekrītu par to, ka nevajag lielos lvantumos...ir tikai tā tad viņu pr ritīgi nostrādājuši pie šīs masu hipnozes jo kaut vai tam pašam topshop - vienmēr it lieliskas sadarbības ...un nekad nav tā, ka būtu jāstāv rindās vai jājūtas kā ak kā es gribu piederēt....... un ta nu sanāk, ka ar savām topshop dizaineru sadarbībū lietiņām esmu arī vairāk ekskluzīvo statusā, jo pa rīgu noteikti maz staigātu...cik wang +hm jau riga fashio week nav??? mazliet stulbi..... tiešām gari diskutējams vai ne x

   Delete
 2. Es nemaz nemeginu sevi iekardinat, jo zinu, ka neko no ta nedabusu, ta ka man tuvuma nav HM un online irria nevar dabut.Reizem dusmas uznak cik tala skiet ta irija jo piemeram uz ziemeliriju var dabut daudz ko un mus skir tikai zemes robeza, bet irija ne. Pheee..
  Bet pasakums izskatas bija fors un ta paskatities uz drebem bez liekas steigas un puliem ir pats labakais. Man ari tas masu histerijas liekas smiekligas. Nu, kam gribas, lai tur nemas, galvenais, lai visiem priecins no ta visa. Bet tas nav prieks manis.
  Ceru, ka tev izdosies nopirkt to ko esi noskatijusi. Lai veicas!

  xoxo Ra

  http://www.ramona-strikeapose.blogspot.ie/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Izksatās ka tas ir H&M PR mērķis visus ļoti sakārdināt pirms kolekcija pieejama veikalos,lai tanī dienā visi skrietu uz veikalu un šķiet ka tas labi darbojās :D Es cenšos turēties pretīm, bet ir grūti, palīdz arī tas ka nedzīvoju Rīgā..:)

   Delete
 3. I love your style! you are so cute :) Feel free and check out my blog apoljakovi.blogspot.com im sure you will love it! :)) xoxo

  ReplyDelete
 4. Lovely look.
  The beanie looks good on you.

  http://momsturf.blogspot.com/

  ReplyDelete