Tuesday, November 26, 2013

27.11.2013. 00:27

Hiii,

I will not be original, and will say I have been so busy all november, new job takes all my time, although I love it.

I have started one very cool DIY project (at least I think its cool :D) - I haven't made any DIY for so long time, I hope I can soon finish it and show to you!:)

About my outfit - found this jumper at thrift store in plus size section - I couldn't leave it behind because it reminds me of ones H&M have, just so much cheaper. I just love the oversized look and as there is already below zero degree, its very practical too.

Also wearing - Asos earrings and sunglasses, zara jeans and Jeffrey Campbell boots.

Little story about Jeffrey Campbell boots - I know I have written here that I will never get rid of my JC, that I will wear them until they fall apart - well I changed my mind. First of all I just doesn't wear the boots when I go somewhere, because I can't drive car with them (its too dangerous), secondly, I started to just dislike how they look, and lastly is actually the main reason why I get rid of both JC Litas - its because Im vegetarian for over two months now and I lean towards vegan idea, and I just can't wear boots with cow fur anymore, or even calf skin, I just feel very wrong doing it, so I got rid of other leather boots too. Now Im searching for new high heeled synthetic material boots, and its actually very hard to find, because they are usually in not good quality and the assortment isn't large..so I haven't found anything good yet..

Anete,
FIF

19 comments:

 1. wow, all outfit is totally in my taste <3
  love the jumper jeans and earrings <3
  kisses x
  http://fashiongirlfromtown.blogspot.co.uk/

  ReplyDelete
 2. Love your outfit perfect for november!
  And your make up is amazing!

  ReplyDelete
 3. Auskari ir fantastiski. :)
  Kā ir kļūt par veģetārieti? Veseli 2 mēneši! Arī es esmu domājusi par veģetārismu, bet nekad mūžā neesmu noturējusies. Apbrīnojami, ka ir tāds spēks un vēlme kļūt par veģetārieti. Tas ir forši!

  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nu patiesībā jau labu laiku apsvēru iespēju kļūt par veģetārieti - jau pirms par to kļuvu ēdu aizvien mazāk gaļu, un nebija tā ka to baigi prāsītos..vienīgis no zivīm gan nevaru atteikties, bet nu tāpat katru dienu tās neēdu. Patiesībā, nav grūti, varbūt pašā sākumā, it sevišķi ja pārējie ģimenē turpina ēst gaļu.. :D bet pamazām jau visi ir pieraduši ka es neēdu gaļu.. Es cenšos izvairīties no piena produktiem, vienīgais ko šad tad lietoju ir piens putrās, pankūkās, kūkās, tur kur tas vajadzīgs..tas arī tādēļ ka atbalstu vegānisma ideju, kā arī tādēļ, ka noskatījos raidījumu par to ka ir zinātniski pierādīts ka piena produkti nav veselīgi, bet nu reklāma pienam jau gadiem ir tik liela, ka lielākajai sabierības daļai to nav iespējams iestāstīt, pat ja to saka zinātnieks kas šim pētījumam veltījis pusi no savas dzīves..neatceros diemžēl zinātnieka vārdu un raidījuma nosaukumu..strap citu kļuvu par veģitārieti jo nejauši uzgāju youtubā video ar lekciju kādēļ vajadzētu kļūt par vegānu - tas mani šokēja un pārliecināja, viņš bija tulkots latviski, un ja nemaldos saucās "Video kas mainīs tavu dzīvi", tiešām pārliecinošs bija.

   Delete
 4. auskari pasaki... milzu dzhemperis taapat :-) patiik jo laikam pasai ar sevi asocieejas...dzinsi viira jakas, milzu adiijumi un pamanaami auskari...mana veelaa rudens forma..... par tevis piesauktu vegetaarismu..... es augstskolaa man shkjiet uz kaadiem meeneshiem 8iem needu galu, bet kaa tu saki zivis, o ir mana vaajiiba....un sieri un biezpiens un olas...... es ljoti maz eedu galu ikdienaa, cuuki nee, nu ja kkad latvijaa sanaak....un paareejo pat nesanaak ka reizi nedeeljaa... neesmu galeedaajs, bet vegetaarismam iisti neesmu nobdriedusi, kaut kaa taa...par pienu, es zinu, ko tu saki....uk pa tv bija briinishkjiigs raidiijums un taas vadiitaaja runaajusi par pienu, par visaadaam superiigaam raw food idejaam....nosuutiishu tev linku, varbuut tev patiik...par zobu pastaam utt...sekoju vinai fb, ir par ko aizdomaaties......

  ReplyDelete
 5. Love that great look. Wonderful sweater and boots <3

  ReplyDelete
 6. Pirmkârt apsveicu ar 2 mēnešu vegānismu , manuprāt tas ir Lieliski un noteikti vajadzīgs raksturs lai to paveiktu , ari es esmu domajusi un gribētu atteikties no galas , piena utt , to video esmu redzējusi no Tava fb ari tas mani ietekmēja , šokēt nešokēja jo ta jau tas ir .. Būtu forši palasīt ko tieši Tu ēd utt ! Vispār jau žēl ka pasaule ir Pārvērtusies par milzīgu fabriku ..
  Par outfit , superīgi saskanotas krāsas , džemperis fantastic , loti patīk ..

  ReplyDelete
 7. those earrings are SO MUCH FUN!! love them & love your jumper too. it looks so comfortable!

  xo,
  gabby

  ReplyDelete
 8. love the earrings!!!

  Hope you could check my blog and maybe follow If you like it! let me now ;)
  http://coconutwishes.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 9. loving the sweater !! looks so chunky
  x
  marie-louisa.blogspot.de

  ReplyDelete
 10. You're very beautiful!) So stylish and beautiful outfits! Cool!
  will be happy to see you in my blog!
  Marybell,http://marybellworld-marybellworld.blogspot.ru/ http://instagram.com/marybellworld?ref=badge

  ReplyDelete
 11. Love the color of the sweater and perfect earrings!

  Michelle Wore This

  ReplyDelete